
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | X Rocker |
FUNKTIONER
| Sæde, type | Polstret sæde |
| Understøttede gaming platforme | 3DS, Nintendo NES Classic, Nintendo Switch, Nintendo Wii U, PSP / PSP Slim, PlayStation 4, Playstation, Playstation 2, Playstation 3, Tablet PC, Xbox, Xbox 360, Xbox One, Xbox One S |
| Sæde, farve | Rød, Hvid |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Farve på ryglæn | Rød, Hvid |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Produkttype | Spillekonsolstol |
| Ryglæn, type | Polstret ryglæn |
| Grundfarve | Hvid |
| Antal indbyggede højttalere | 2 |
| Ramme, farve | Rød, Hvid |
| Armlæn | Ingen |
| Kontroltype | Dreje |
VæGT-&-STøRRELSER
| Bredde | 420 mm |
| Højde (maks.) | 67 cm |
| Dybde | 745 mm |
STRøMSTYRING
| Strømkilde type | DC |
EMBALLERINGSDATA
| Antal pr. pakke | 1 stk |
ERGONOMISK
| Nakkestøtte | Ja |
| Racerløbshjul/flystand inkluderet | Ingen |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| 3,5 mm ud | Ja |
| 3,5 mm ind | Ja |
| DC-in-stik | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
