
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Loftsspotlys |
| Funktioner | Indendørs brug, beskyttelsesklasse I, fjernstyret, justerbar lysretning, WiFi-kontrolleret, justerbart hoved, appkontrolleret, belysningsplaner, rektangulær base, stemmekontrol, dæmpbar via controller, WiZ SpaceSense-teknologi |
| Samlet wattforbrug | 19.6 W |
| Antal understøttede lyspærer | 4 |
| Producent | WiZ |
| Varenummer | 3109410 |
| Model | 929003211201 |
| Ean | 8719514554559 |
| Produktbeskrivelse | WiZ IMAGEO - loftsspotlys - LED-spot lyspære x 4 - GU10 - 4.9 W - total: 19.6 W - 16 millioner farver/varmt til køligt hvidt lys - 2200-6500 K - hvid |
| Lyskildetype | 4 x LED-spot lyspære |
| Farve | Hvid |
| Stiktype | GU10 |
| Wattforbrug | 4.9 W |
| Energieffektivitetsklasse | G |
| Oplysningsfarve | 16 millioner farver/varmt til køligt hvidt lys |
| Farvetemperatur | 2200-6500 K |
| Lysstyrke | 345 lumen |
| Dæmpbar | Ja |
| Intelligent assistent | Siri, Google Assistant, Alexa - indirekte |
| Kommunikationsteknologi | Wi-Fi |
| Påkrævet spænding | AC 220 - 240 V |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP20 |
| Dækfarve | Hvid |
| Produktmateriale | Metal |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Kompatibilitetsapplikation | WiZ app |
| Stemmekontrolleret | Indirekte |
| Kommunikationsteknologi | Wi-Fi |
| Intelligent assistent | Siri, Google Assistant, Alexa |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
LYSKILDE
| Stiktype | GU10 |
| Levetid | 15000 timer |
| Indbygget LED-lampe | Ja |
| Oplysningsfarve | 16 millioner farver/varmt til køligt hvidt lys |
| Wattforbrug | 4.9 W |
| Type | 4 x LED-spot lyspære |
| Energieffektivitetsklasse | G |
| Farverenderingsindeks | 90 |
| Skift cyklusser | 50000 |
| Dæmpbar | Ja |
| Farvetemperatur | 2200-6500 K |
| Opvarmningstid | 2 sek |
| Lysstyrke | 345 lumen |
| Lampespænding | 60 mA |
| Oplysningskraft | 69 lm/W |
STRøMKRAV
| Påkrævet spænding | AC 220 - 240 V |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

