
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Lysstyrke | 640 lumen |
| Dæmpbar | Ja |
| Intelligent assistent | Siri, Google Assistant, Alexa |
| Kommunikationsteknologi | Wi-Fi |
| Påkrævet spænding | AC 220 - 240 V |
| Påkrævet frekvens | 50 - 60 Hz |
| Producent | WiZ |
| Stil | Vintage |
| Funktioner | Indendørs brug, stemmekontrol |
| Varenummer | 2877071 |
| Model | 929003018722 |
| Ean | 8718699787233 |
| Produktbeskrivelse | WiZ Whites - LED-filament-lyspære - form: ST64 - E27 - 6.7 W - varmt til køligt hvidt lys - 2000-5000 K - ravgul |
| Lyskildetype | LED-filament-lyspære |
| Farve | Ravgul |
| Form | ST64 |
| Stiktype | E27 |
| Wattforbrug | 6.7 W |
| Wattforbrugs-ækvivalent | 50 W |
| Energieffektivitetsklasse | A+ |
| Oplysningsfarve | Varmt til køligt hvidt lys |
| Farvetemperatur | 2000-5000 K |
DIVERSE
| Pakke | Hængeboks |
| Dækfarve | Ravgul |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Kommunikationsteknologi | Wi-Fi |
| Intelligent assistent | Siri, Google Assistant, Alexa |
LYSKILDE
| Form | ST64 |
| Stiktype | E27 |
| Levetid | 15000 timer |
| Oplysningsfarve | Varmt til køligt hvidt lys |
| Wattforbrug | 6.7 W |
| Type | LED-filament-lyspære |
| Energieffektivitetsklasse | A+ |
| Farverenderingsindeks | 90 |
| Wattforbrugs-ækvivalent | 50 W |
| Skift cyklusser | 20000 |
| Dæmpbar | Ja |
| Farvetemperatur | 2000-5000 K |
| Lysstyrke | 640 lumen |
| Lampespænding | 45 mA |
STRøMKRAV
| Påkrævet spænding | AC 220 - 240 V |
| Påkrævet frekvens | 50 - 60 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



