
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | WiZ |
| Varenummer | 2995615 |
| Model | 929002658222 |
| Ean | 8719514551770 |
| Til producentens hjemmeside | www.philips.com |
| Type | Intelligent loftslys |
| Grænseflade | Wi-Fi/Bluetooth |
| Produktfarve | Hvid |
| Lampetype | LED |
| Husmateriale | Metal |
| Pasform/dække type | Ikke-udskiftelig pære(r) |
| Farvetemperatur (min.) | 2700 K |
| Farvetemperatur (maks.) | 6500 K |
| Lysstrøm | 345 lm |
| Farve-gengivelse (CRI) | 90 |
| Pæreeffekt | 4, 9 W |
| Maks. watt-tal på udskiftningslyskilden | 5 W |
| Pære levetid | 15000 t |
| Passende til rumtype | Funktionel |
| Velegnet til indendørsbrug | Ja |
| Anordning dæmpbar | Ja |
| Dæmpes med fjernbetjening | Ja |
| Antal lyskilder | 2 pære(r ) |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
| Beskyttelsesklasse | I |
| Lyskildeteknologi | Y |
| Opvarmingstid til 60% belysning | <2 |
| Antal tændings/sluknings cyklusser | 50000 |
| Lumen vedligeholdelsesfaktor | 70% |
| Pære levetid (ved 2.7 t/dag) | 15 År |
| Lysudbytte | 69 lm/W |
| Udskiftelig lyskilde | Ja |
| Kompatibel pære energieffektivitetsklasser | A |
| Energieffektivitetsklasse | G |
| Indgangsspænding | 220-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220-240 V |
| Bredde | 105 mm |
| Dybde | 250 mm |
| Højde | 123 mm |
| Længde | 250 mm |
| Pakkebredde | 25, 3 mm |
| Pakkedybde | 8, 3 mm |
| Pakkehøjde | 14, 5 mm |
| Pakke nettovægt | 620 g |
| Pakkens bruttovægt | 770 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pære(r) inkluderet | Ja |
| Fjernbetjening inkluderet | Ingen |
| Justerbart spothoved | Ja |
| Understøttet placering | Indendørs |
| Compatible bulb energy efficiency classes (old) | A |
| Included bulb energy efficiency class (old) | G |
| Samlet lysstrøm | 690 lm |
| Energieffektivitetsklasse (gammel) | G |
| Materiale | Metal |
| Nettovægt | 620 g |
| 12NC Logistiskkode(r) | 929002658201 |
FUNKTIONER
| Velegnet til indendørsbrug | Ja |
| Pasform/dække type | Ikke-udskiftelig pære(r) |
| Farvetemperatur (min.) | 2700 K |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
| Passende til rumtype | Funktionel |
| Lyskildeteknologi | Y |
| Produktfarve | Hvid |
| Lysudbytte | 69 lm/W |
| Beskyttelsesklasse | I |
| Kompatibel pære energieffektivitetsklasser | A |
| Farve-gengivelse (CRI) | 90 |
| Grænseflade | Wi-Fi/Bluetooth |
| Pæreeffekt | 4, 9 W |
| Antal tændings/sluknings cyklusser | 50000 |
| Opvarmingstid til 60% belysning | <2 |
| Lampetype | LED |
| Farvetemperatur (maks.) | 6500 K |
| Husmateriale | Metal |
| Lumen vedligeholdelsesfaktor | 70% |
| Pære levetid (ved 2.7 t/dag) | 15 År |
| Pære levetid | 15000 t |
| Type | Intelligent loftslys |
| Maks. watt-tal på udskiftningslyskilden | 5 W |
| Lysstrøm | 345 lm |
| Udskiftelig lyskilde | Ja |
| Anordning dæmpbar | Ja |
| Dæmpes med fjernbetjening | Ja |
| Antal lyskilder | 2 pære(r ) |
ANDRE-FUNKTIONER
| Justerbart spothoved | Ja |
| Understøttet placering | Indendørs |
| Energieffektivitetsklasse (gammel) | G |
| Samlet lysstrøm | 690 lm |
| Included bulb energy efficiency class (old) | G |
| Compatible bulb energy efficiency classes (old) | A |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 123 mm |
| Bredde | 105 mm |
| Dybde | 250 mm |
| Længde | 250 mm |
STRøMSTYRING
| Indgangsspænding | 220-240 V |
| Energieffektivitetsklasse | G |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
EMBALLERINGSDATA
| Pakkens bruttovægt | 770 g |
| Pakke nettovægt | 620 g |
| Pakkedybde | 8, 3 mm |
| Pakkehøjde | 14, 5 mm |
| Pakkebredde | 25, 3 mm |
LOGISTIK-DATA
| 12NC Logistiskkode(r) | 929002658201 |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pære(r) inkluderet | Ja |
| Fjernbetjening inkluderet | Ingen |
TEKNISKE-DETALJER
| Materiale | Metal |
| Nettovægt | 620 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
