
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | WiZ |
| Fås i farverne | Sort |
| Højde | 1.5 cm |
| Pakningsmateriale | Plastik |
| Bredde | 3.8 cm |
| Maks. driftsafstand | 15 m |
| Vægt | 52 g |
| Dybde | 13.5 cm |
| Enhedstype | Lyspære-fjernstyring |
| Varenummer | 2877088 |
| Model | 929002426802 |
| Ean | 8718699789220 |
| Produktbeskrivelse | WiZ Connected WiZmote lyspære-fjernstyring - sort |
| Dimensioner (B x D x H) | 3.8 cm x 13.5 cm x 1.5 cm |
| Batteri | AAA type |
EFFEKT
| Batteri | AAA type |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP20 |
| Udstyr inkluderet | Batterier |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 4.6 cm |
| Højde ved forsendelse | 16.2 cm |
| Bredde ved forsendelse | 7.6 cm |
| Vægt ved forsendelse | 78 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


