Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Aktivitet/sport | Multisport |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS modtager |
| Feedbacktype | Visuelt interface, audiovarsel, vibrationsalarm |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Brugerdefinerbare urskiver, musikafspilningskontrol, vejroplysninger, opkaldshåndtering, ekspeditionstilstand, dæmpetilstand, Route Back, Bühlmann-dekomprimeringsalgoritme, arterisk stivhedsdetektion, HUAWEI TruSleep, digitalt scorekort, OTA-opdatering |
| Understøttet værtsenheds-OS | Android 8.0 (Oreo) eller senere, iOS 13, 0 eller senere |
| Lydindgang | Mikrofon |
| Meddelelser | SMS, indgående opkald, høj og lav hjertefrekvens, lav blod-oxygen |
| Farve | Ultimate green |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | WDS-B19 |
| Produkttype | Smart ur |
| Tilstande | 100+ Workout-tilstande, golf course mode, driving range mode, 100 meter dykketilstand |
| Sporingsdata | Golfskudsdistance, svingdata, distance, højde, hjertefrekvens, blodoxygen-mætning, dybde, opstigning, ECG, søvnkvalitetsscore, trin taget, kalorier forbrændt, gennemsnitlig hastighed |
| Sensorere | Accelerationsmåler, gyroskop, magnetometer, optisk hjertesensor, barometer, temperatursensor, dybdesensor, lyssensor for omgivelser, ECG-sensor, digitalkompas, PPG-sensor, SpO2 sensor |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | WDS-B19 |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 76 g |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IEC 60529 IP68, ISO 22810, EN 13319 |
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | Zirconium-based liquid metal |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent, sprøjteresistent, korrosionsresistent |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.04 W/kg (head) 0.11 W/kg (body) 0.37 W/kg (lem) |
| Inkluderet tilbehør | Opladningsdock, opladningskabel, green Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber (HNBR) strap |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Genopladningstid | 60 min |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretidsdetaljer | Maximum battery life - op til 14 dage Typisk brug - op til 8 dage Altid tændt-displaytilstand - op til 4 dage |
| Køretid (op til) | 14 dag(e) |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rund |
| Etuibagside | Nanokrystallisk keramik |
| Kant | Nanokrystallisk keramik |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, trykknapper, roterende krone |
KONNEKTIVITET
| Trådløs grænseflade | Bluetooth 5.2 BLE/BR, NFC |
REM
| Materiale | Titanium |
| Passer til håndled med omkreds | 140-210 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Farve | Stål |
| Navn | Rem |
SKæRM
| Type | LTPO AMOLED - farve |
| Diagonal størrelse | 1.5" |
| Opløsning | 466 x 466 pixels |
| Beskyttelse | Safirglas |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
| Pixeltæthed | 311 ppi |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

