Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.0 |
| Højde | 165.8 mm |
| Kapacitet | 19791209299968 |
| Bredde | 48 mm |
| Vægt | 900 g |
| Dybde | 135 mm |
| Enhedstype | Harddisk - ekstern (stationær) |
| Producent | WD |
EFFEKT
| Nødvendig spænding | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømenhed | Strømforsyningsadapter |
| Strømkilde | Inkluderet AC-adapter |
DIVERSE
| Fås i farverne | Sort |
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-kabel - ekstern |
| Lokalisering | Global |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS X 10.6, Microsoft Windows Vista / XP / 7, Apple MacOS X 10.5 |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.0 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.





