Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | WD |
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 1 |
| Højde | 19.15 mm |
| Kapacitet | 4398046511104 |
| Bredde | 107.2 mm |
| Krypterings algoritme | 256-bit AES |
| Vægt | 210 g |
| Dybde | 75 mm |
| Enhedstype | Harddisk - ekstern (bærbar) |
| Hardware kryptering | Ja |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Silikonegrå |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB 3.0 kabel - ekstern |
| Udstyr inkluderet | USB-A til USB-C adapter |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Windows 10 eller senere, Apple MacOS 11 eller nyere, Google Chrome OS |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | USB 3.2 Gen 1 |
PRæSTATION
| Overføringshastighed, grænseflade | 5.0 Gbps (USB 3.2 Gen 1) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



