Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dybde | 111.5 mm |
| Enhedstype | Harddisk - ekstern (bærbar) |
| Producent | WD |
| Grænseflade | USB 3.1 Gen 1 |
| Højde | 23.7 mm |
| Kapacitet | 6597069766656 |
| Bredde | 82 mm |
| Vægt | 230 g |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Sort |
| Overensstemmelsesstandarder | BSMI, EAC, FCC-ICES, RCM, UKCA, VCCI, Plug and Play |
| Pakningsmateriale | Genbrugt plastik (mere end 50 %) |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB 3.0 kabel - ekstern |
| Pakkedetaljer | Genbrugelig indpakning |
| Lokalisering | Global |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Windows 10 eller senere |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.2 Gen 1 |
PRæSTATION
| Overføringshastighed, grænseflade | 5.0 Gbps (USB 3.2 Gen 1) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




