Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 1 |
| Højde | 170.6 mm |
| Kapacitet | 24189255811072 |
| Bredde | 49 mm |
| Egenskaber | exFAT formatteret |
| Vægt | 1 kg |
| Dybde | 139.3 mm |
| Enhedstype | Harddisk - ekstern (stationær) |
| Producent | WD |
EFFEKT
| Strømenhed | Strømforsyningsadapter |
| Strømkilde | Inkluderet AC-adapter |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | 1 x USB 3.2 Gen 1 kabel - ekstern |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Windows 10 eller senere, Apple MacOS 11 eller nyere |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.2 Gen 1 |
PRæSTATION
| Overføringshastighed, grænseflade | 5.0 Gbps (USB 3.0) / 480 Mbps (USB 2.0) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




