Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Pakningstype | Desktop |
| Statusindikatorer | Status, PoE, link/aktivitet, hastighed |
| Egenskaber | 8KV ESD Protector (kontaktafladning), 15KV ESD Protector (lufthulsafladning) |
| Præstation | Ikke-blokerende switching-gennemløb: 9 Gbps Omkoblingskapacitet: 18 Gbps Videresendelseshastighed: 13.392 Mpps |
| Enhedstype | Switch - 9 porte |
| Undertype | Gigabit Ethernet |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE |
| Porte | 8 x 10/100/1000 (PoE) + 1 x Gigabit SFP |
| PoE-budget | 110 W |
| Producent | Ubiquiti |
EFFEKT
| Strømforsyning | DC 27 V - 4.4 A |
| Strømforbrug ved drift | 8 Watt |
| Strømenhed | Ekstern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 29 |
| Bredde | 210.4 |
| Vægt | 610 |
| Dybde | 95 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 8 x 1000Base-T RJ-45 PoE - 30 W 1 x Gigabit LAN SFP |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC, IC |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




