Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Bredde | 64.8 cm |
| Produkttype | Antenne |
| Vægt | 9.8 kg |
| Pakke Indhold | Stangmontering |
| Producent | Ubiquiti |
ANTENNE
| Standbølgeforhold (SWR) | 1.4:1 |
| Antenneplacering/montering | Udendørs, stangmontering |
| Vertikal Strålebredde | 5° |
| Forstærkning | 30 dBi |
| Frekvensrækkevidde | 4.9 - 5.9 GHz |
| Horisontal Strålebredde | 5° |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

