Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Ubiquiti |
PRæSTATION
| Kontrolpanel display | Ja |
| Processorserie | ARM Cortex |
| Intern hukommelse | 16000 MB |
| Skærmtype | LCM |
| Indbygget processer | Ja |
| Processorfrekvens | 2000 MHz |
| Processorproducent | ARM |
NETVæRK
| Firewall gennemløb | 23500 Mbit/s |
| Sessioner pr. sekund | 71000 |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10, 100, 1000, 2500 Mbit/s |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 43,7 mm |
| Bredde | 442, 4 mm |
| Vægt | 6, 5 kg |
| Dybde | 325 mm |
DESIGN
| Rackkapacitet | 1U |
| Monteringstype | Reolmontering |
| Kabinetmateriale | Aluminium/SGCC |
| Produktfarve | Grå |
| LED-indikatorer | Aktivitet, Link, Klar |
STRøMSTYRING
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsstrøm | 7 A |
| Strømforbrug (maks.) | 82 W |
| Indgangsfrekvens | 50/60 Hz |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| WAN-forbindelse | Ethernet (RJ-45), SFP |
| Antal WAN-indgange | 2 |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
DISPLAY
| Skærm diagonal | 3,3 cm (1.3") |
| Berøringsskærm | Ja |
DRIFTSBETINGELSER
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
ADMINISTRATIONSFUNKTIONER
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Webbaseret administration | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
SIKKERHED
| VLAN understøttelse | Ja |
| Firewall sikkerhed | Ja |
PROTOKOLLER
| DHCP-server | Ja |
GODKENDELSER
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


