Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 75 cm |
| Bredde | 9.4 cm |
| Produkttype | Antenne |
| Vægt | 6 g |
| Dybde | 21.5 cm |
| Producent | Ubiquiti |
ANTENNE
| Standbølgeforhold (SWR) | 1.5:1 |
| Antenneplacering/montering | Udendørs |
| Vertikal Strålebredde | 45° |
| Direktivitet | Retnings |
| Forstærkning | 22 dBi |
| Frekvensrækkevidde | 5.1 - 5.85 GHz |
| Horisontal Strålebredde | 45° |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


