Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Varenummer | 2810497 |
| Model | TWI190STP-TEU |
| Ean | 8056326671976 |
| Antal lamper | 190 Lampe( r) |
| Lyskildeteknologi | LED |
| Lysfarve | Flere |
| Antal farver | 16000000 |
| Dæmpbar | Ja |
| Pære levetid | 30000 t |
| Antal lysdioder | 190 |
| Understøttet placering | Udendørs |
| Produktfarve | Sort |
| Fjernbetjening brugerflade | Wi-Fi/Bluetooth |
| Fungerer med Google Home | Ja |
| Fungerer med Amazon Echo | Ja |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Energieffektivitetsklasse | G |
| Energiforbrug pr. 1000 timer | 15 kWh |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Pærer inkluderet | Ja |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Producent | Twinkly |
FUNKTIONER
| Fjernbetjening brugerflade | Wi-Fi/Bluetooth |
| Understøttet placering | Udendørs |
| Fungerer med Amazon Echo | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Fungerer med Google Home | Ja |
STRøMSTYRING
| Energieffektivitetsklasse | G |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Energiforbrug pr. 1000 timer | 15 kWh |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pærer inkluderet | Ja |
| Pakketype | Kasse |
LAMPER
| Antal lamper | 190 Lampe( r) |
| Lysfarve | Flere |
| Dæmpbar | Ja |
| Antal lysdioder | 190 |
| Antal farver | 16000000 |
| Lyskildeteknologi | LED |
| Pære levetid | 30000 t |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.