Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 23.8 cm |
| Foringsmateriale | Mikrofiber |
| Bredde | 17 cm |
| Materiale | Nappa-læder |
| Vægt | 256 g |
| Farve | Sort |
| Producent | Twelve South |
BæRETASKE
| Type | Beskyttelsescover |
| Skærmstørrelseskompatibel | 9.7" |
| Anbefalet brug | Til tablet |
| Åben type | Side |
| Omslagsfunktioner | Standerfunktion |
| Omslagstype | Flipomslag |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


