Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Headset - kablet - 3,5 mm jackstik |
| Pandebåndsmateriale | Kunstlæder, skum |
| Stil | Spil |
| Anbefalet brug | Spilkonsol, transportabel elektronik |
| Ørepudemateriale | Syntetisk læder, skum |
| Farve | Arktisk camo |
| Producent | Turtle Beach |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (mini-phone stereo 3,5 mm 4-polet) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, mikrofon til/lyd fra |
KABEL
| Kabellængde | 1.2 m |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Støvisolering | Ja |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



