Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 16.7 cm |
| Anbefalet brug | Spilkonsol, transportabel elektronik, computer |
| Bredde | 19.8 cm |
| Produkttype | Headset - Bluetooth/2, 4 GHz radiofrekvens - kablet, trådløs - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 301 g |
| Dybde | 10.2 cm |
| Ørepudemateriale | Hukommelsesskum, atletisk vævsstof |
| Funktioner | Aftagelig mikrofon, 24-bit, 96k Hz opløsning, QuickSwitch |
| Gaming | Ja |
| Producent | Turtle Beach |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 50 time(r) |
| Kapacitet | 800 mAh |
| Batteri | Batteri til hovedsæt genopladelig - Litium-polymer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB dongle, forrude, USB-C til USB-A kabel, audiokabel, bærepose |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedsæt - aftagelig - flettet stof - 1.8 m USB-C til USB-A kabel - aftagelig - 1.8 m |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Envejs |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 100 - 16000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (3,5 mm stereo mini jack) |
LYDUDGANG
| Hovedtelefoner koptype | Åben |
| Trådløs teknologi | Bluetooth/2, 4 GHz radiofrekvens |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Lydeffekter | Superhuman Hearing |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet, trådløs |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Hi-Fi stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 40000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



