Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Spil |
| Højde | 19.5 cm |
| Anbefalet brug | Spilkonsol, computer |
| Bredde | 19 cm |
| Produkttype | Headset - 2, 4 GHz - trådløs - USB |
| Vægt | 300 g |
| Dybde | 9 cm |
| Ørepudemateriale | Skum |
| Gaming | Ja |
| Farve | Sort |
| Producent | Turtle Beach |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 48 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedsæt genopladelig - Litium-polymer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB trådløs sender, USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional |
| Egenskaber | Lyd fra-funktion |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
FJERNBETJENING
| Styring | Spilvolumen, chatvolumen, strøm tændt/slukket |
LYDUDGANG
| Hovedtelefoner koptype | Lukket |
| Trådløs teknologi | 2, 4 GHz radiofrekvens |
| Lydeffekter | Superhuman Hearing, Windows Sonic-surroundlyd, DTS Headphone:X, Bass-boost, Treble Boost, Vocal Boost, Signature Sound |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Indbyggede dekodere | Dolby Atmos, DTS |
| Egenskaber | ProSpecs-glaslettelsessystem |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 50 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


