Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Turtle Beach |
MIKROFON
| Folde mikrofon | Ja |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt |
PRæSTATION
| Headset type | Binaural |
| Kontrolenhedstype | On-ear control unit |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Spil |
| Produkttype | Headset |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Volumenkontrol | Dreje |
| Enheds kompatibel | Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One X, Xbox One S, PS5, PS4, PS4 Pro, PS4 Slim, Nintendo Switch, PC & Mac |
| Kontroltype | Knapper, Dreje |
| Produktfarve | Teal |
BATTERI
| Opladningskilde | USB |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 243 mm |
| Bredde | 217 mm |
| Vægt | 712, 1 g |
| Dybde | 95 mm |
LOGISTIK-DATA
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 168 stk |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 229 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3, 05 kg |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 398 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 4 stk |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 270 mm |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| RF-forbindelse | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Ørepudemateriale | Stof |
| Tilbehør inkluderet i sættet | Klistermærke |
| Hurtig start guide | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
BæREDYGTIGHED
| Bæredygtighedscertifikater | CarbonNeutral |
HøRETELEFONER
| Akustisk system | Lukket |
| Magnet-type | Neodym |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Driverenhed | 5 cm |
| Ørekobling | Circumaural |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
