Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Bredde | 8.7 cm |
| Funktioner | Udskifteligt batteri, dynamisk 10-bånd EQ |
| Pandebåndsmateriale | Stål |
| Højde | 17.3 cm |
| Yderligere funktioner | TruSpeak mikrofonteknologi |
| Maks. driftsafstand | 15 m |
| Produkttype | Headset - Bluetooth/2, 4 GHz radiofrekvens - trådløs |
| Vægt | 413 g |
| Dybde | 18.2 cm |
| Gaming | Ja |
| Producent | Turtle Beach |
| Varenummer | 3156478 |
| Model | TBS-2360-02 |
| Ean | 731855023615 |
| Til producentens hjemmeside | ca.turtlebeach.com/products/stealth-pro-... |
| Produktbeskrivelse | Turtle Beach Stealth Pro - headset |
| Kompatibilitet | Mac, Windows, Android-telefon, Android tablet, iPad, iPhone, iPod |
| Anbefalet brug | Computer, Spilkonsol, transportabel elektronik |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Trådløs teknologi | Bluetooth/2, 4 GHz radiofrekvens |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.1 |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Lydeffekter | Superhuman Hearing |
| Audiospecifikationer | Frekvenssvar 10 - 22000 Hz |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Mikrofon | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Envejs |
| Mikrofonstøjannullering | Ja |
| Ørepudemateriale | Hukommelsesskum, kunstlæder |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 12 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedsæt genopladelig |
| Run Time detaljer | (med 15 min opladning): op til 3 timer |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig - 91 cm |
| Udstyr inkluderet | 2 x rechargeable battery packs, USB-C opladningskabel, trådløs opladningsstation, beskyttende pose, Turtle Beach-mærkat |
| Understøttet værtsenheds-OS | Windows, Android, iOS |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Støjannulleringsteknologi | S.M.A.R.T (Sonic Measurement Audio Reduction Tuning) støjannullerende teknologi |
| Driftsmåde af mikrofon | Envejs |
| Støjannullering | Ja |
| Følsomhed | -22 dBFS/Pa |
| Formfaktor | Aftagelig headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 100 - 8000 Hz |
LYDUDGANG
| Magnetmateriale | Neodym |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Frekvensrespons | 10 - 22000 Hz |
| Hovedtelefoner koptype | Lukket |
| Trådløs teknologi | Bluetooth/2, 4 GHz radiofrekvens |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.1 |
| Lydeffekter | Superhuman Hearing |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 50 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Egenskaber | Nanoclear, ProSpecs-glaslettelsessystem |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


