Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Trust |
MIKROFON
| Type | Bordmikrofon |
| Mikrofon mute | Ja |
| Mikrofon, signal-til-støjforhold | 62 dB |
| Bithastighed | 16 Bit |
| Mikrofon sensitivitet | 32 dB |
| Prøvetagningshastighed | 48 kHz |
| Maksimalt lydtrykniveau (1kHz) | 100 dB |
| Svingspole type | Kondensator |
| Mikrofon frekvens | 100 - 16000 Hz |
PRæSTATION
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Kabellængde | 1, 8 m |
| Anbefalet brug | Indendørs |
| Kontroltype | Knapper |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Produktfarve | Lilla |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 108 mm |
| Mikrofon vægt | 216 g |
| Diameter | 5, 5 cm |
STRøMSTYRING
| Strømkilde | USB |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Enhedsgrænseflade | USB/3.5 mm |
| USB-stik type | USB Type-A |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Hurtig start guide | Ja |
TEKNISKE-DETALJER
| Impedens | 2200 ohm (Ω) |
| Garantiperiode | 2 År |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


