Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Trådløs modtager | Mikro trådløs modtager (USB) |
| Højde | 3.5 cm |
| Bredde | 7 cm |
| Oversigt | Højre- og venstrehåndet |
| Vægt | 84 g |
| Dybde | 10.4 cm |
| Produktmateriale | rABS-plastik |
| Enhedstype | Mus |
| Farve | Sort |
| Producent | Trust |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | AA-batteri |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 1800 dpi |
| Grænseflade | 2.4 GHz |
| Antal knapper | 4 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Stille klik, strømbesparende, UPE-fødder, DPI-kontaktknap, håndfladegrip, scrollhjul, til-fra-knap, kompakt design |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 1000/1400/1800 dpi |
| Max. arbejdsafstand | Op til 10 m. |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Microsoft Windows 10 / 11, Apple macOS 11 / 12 / 13, Google Chrome OS |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 6 måned |
| Type | AA type |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Produktgenbrugt indhold | 81 % - fremstillet af genbrugt ABS-plastik |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



