Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Antal armstøtter | 2 |
| Nakkestøtte | Ja |
| Maks. brugerhøjde | 195 cm |
| Materiale | High-density skum, PU-behandlet læder, plastik |
| Styrehjul | Ja |
| Produkttype | Spillestol - armstøtter - vippe - drejeled |
| Funktioner | Klasse 4 gasløft, træramme, aftagelig puder |
| Maks. belastningsvægt | 150 kg |
| Samling påkrævet | Ja |
| Pakkeindhold | Samleværktøjer, nakkepude, lændepude (justerbar) |
| Farve | Rød |
| Tilt-lås | Ja |
| Producent | Trust |
MåL-OG-VæGT
| Rygstøtte | Højde: 83 cm |
| Højde | 1340 |
| Bredde | 710 |
| Vægt | 18900 |
| Dybde | 750 |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Vægt ved forsendelse | 19 kg |
RYGSTøTTE
| Højde | 83 cm |
| Materiale | High-density skum, PU-behandlet læder |
| Funktioner | Skumpolstret |
PLADS
| Justerbar højde | Ja |
| Bredde | 52 cm |
| Materiale | PU-behandlet læder, high-density skum |
| Dybde | 42 cm |
| Funktioner | Skumpolstret |
BASE
| Design | 5-takket stjerne |
| Materiale | Plastik |
| Styrehjul | 5 x 5 cm |
| Funktioner | Dobbelt-hjulede styrehjul, nylonstyrehjul |
| Farve | Sort |
ARMLæN
| Justerbare armlæn | Dybde, højde, dreje |
| Form | T-formet |
| Polstrede armlæn | Ja |
| Funktioner | 3D-justerbar |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


