Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Højde | 4 cm |
| Bredde | 5.7 cm |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Vægt | 84 g |
| Dybde | 9.5 cm |
| Enhedstype | Mus |
| Farve | Sort |
| Producent | Trust |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 1 AA batteri, USB modtager |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Grænseflade | 2.4 GHz |
| Antal knapper | 4 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Knap for tovejsrulning, UPE-fødder, klogrip, til/fra-kontakt, justerbar DPI-knap, strømbesparende |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | Realtime sensitivity switching 800/1600 dpi |
| Max. arbejdsafstand | Op til 8 m. |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Google Chrome OS, Apple MacOS 10.15 eller nyere, Microsoft Windows 10 / 11 |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 6 måneder |
| Type | AA type |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Produktgenbrugt indhold | 83 % |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




