Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Trådløs modtager | Mikro trådløs modtager (USB) |
| Højde | 4 cm |
| Bredde | 5.5 cm |
| Oversigt | Højre- og venstrehåndet |
| Vægt | 75 g |
| Dybde | 9.5 cm |
| Enhedstype | Mus |
| Farve | Sort |
| Producent | Trust |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 2 x AAA batteri |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Grænseflade | USB, 2.4 GHz |
| Antal knapper | 4 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Scrollhjul, UPE-fødder, klogrip, justerbar DPI-knap, strømbesparende |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | Realtime sensitivity switching 800/1600 dpi |
| Max. arbejdsafstand | Op til 6 m. |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Google Chrome OS, Windows 10, Apple macOS 10.15, Apple macOS 12, Windows 11, Apple macOS 11 |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 6 måneder |
| Type | AAA type |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
