Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Transcend |
| Vært Tilslutning | USB 3.1 Gen 1 / Gigabit Ethernet |
| Højde | 12.94 cm |
| Bredde | 4.58 cm |
| Vægt | 1.05 kg () |
| Dybde | 20.48 cm |
| Totale lagringskapacitet | 4 TB |
| Enhedstype | Personlig cloud-opbevaringsenhed |
EFFEKT
| Strømforbrug ved drift | 19.8 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømenhed | Ekstern strømadapter |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Udvidelses-båse | 1 (total) / 0 (fri) x intern - 3.5" |
| Interface | 1 x USB 3.1 Gen 1 - Type A 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | BSMI, FCC |
| Medfølgende ledninger | 1 x netværkskabel |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS X 10.7 eller senere, Android 5.0 or later, Microsoft Windows 7 / 8 / 10, Apple iOS 10 eller senere |
NETVæRK
| Dataforbindelsesprotokol | 1GbE, USB 3.1 |
| Egenskaber | Backup server, Apple Time Machine kompatibel, fjerndataadgang og deling |
PROCESSOR-/-HUKOMMELSE
| Antal installerede processorer | 1 x ARM Cortex-A7 1.1 GHz |
| Maks. antal understøttet | 1 |
| Antal kerner | Dual-Core |
| RAM | 512 MB DDR3 |
HARDDISK
| Type | HDD - 3.5" |
| Kapacitet | 1 x 4 TB |
| Egenskaber | NAS-kompatibel |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Type | SATA |
| Interfacetype | SATA 6Gb/s |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

