Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB |
| Højde | 14.5 mm |
| Kapacitet | 4398046511104 |
| Bredde | 42 mm |
| Krypterings algoritme | 256-bit AES |
| Egenskaber | Op til 3 m til beton tabsbeskyttelse, SLC cache, robust, vandtæt, remhul, exFAT formatteret, 3D NAND Technology |
| Vægt | 65 g |
| Dybde | 79 mm |
| Enhedstype | Solid state-drev - ekstern (bærbar) |
| Hardware kryptering | Ja |
| Producent | Transcend |
EFFEKT
| Nødvendig spænding | 5 V |
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Mørkeblå |
| Overensstemmelsesstandarder | MIL-STD 810G, IPX5, UKCA, FCC, BSMI, EAC, RCM |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-C til USB-A kabel USB-C til USB-C kabel |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Med software | Transcend Elite software |
| OS nødvendig | Microsoft Windows 7 eller senere, Apple macOS 10.10 eller senere |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | USB - 24 pin USB-C |
PRæSTATION
| Overføringshastighed, grænseflade | 20 Gbps (USB 3.2 Gen 2x2) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
