Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 2x1 |
| Højde | 7.8 mm |
| Kapacitet | 2199023255552 |
| Bredde | 20 mm |
| Egenskaber | 3D NAND Technology, exFAT formatteret, Error Correction Code (ECC), SLC cache |
| Vægt | 9 g |
| Dybde | 60.1 mm |
| Enhedstype | Solid state-drev - ekstern (bærbar) |
| Producent | Transcend |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Rosenpink |
| Overensstemmelsesstandarder | UKCA, FCC, BSMI, EAC, RCM |
| Pakningsmateriale | Aluminium (etui) |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Med software | Transcend Elite software |
| OS nødvendig | Microsoft Windows 7 eller senere, Apple macOS 10.10 eller senere |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | USB 3.2 Gen 2X1 - 24 pin USB-C |
PRæSTATION
| Overføringshastighed, grænseflade | 10 Gbps (USB 3.2 Gen 2x1) |
| Intern datahastighed | 1050 MBps (læs) / 950 MBps (skriv) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
