Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Højde | 77 mm |
| Kapacitet | 1099511627776 |
| Bredde | 55.7 mm |
| Krypterings algoritme | 256-bit AES |
| Egenskaber | One-Touch Backup, SLC cache, ridsesikker, stødsikret, flere enheder-support, 3D NAND Technology |
| Vægt | 35 g |
| Dybde | 9.6 mm |
| Enhedstype | Solid state-drev - ekstern (bærbar) |
| Producent | Transcend |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Grå |
| Overensstemmelsesstandarder | MIL-STD 810G, UKCA, FCC, BSMI, KC, EAC, RCM |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-kabel - USB-C til Type A - ekstern 1 x USB-kabel - USB-C til USB-C - ekstern |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Med software | Transcend Elite |
| OS nødvendig | Microsoft Windows 7 eller senere, Apple macOS 10.10 eller senere |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.2 Gen 2x2 - 24 pin USB-C |
PRæSTATION
| Overføringshastighed, grænseflade | 20 Gbps (USB 3.2 Gen 2x2) |
| Intern datahastighed | 2000 MBps (læs) / 2000 MBps (skriv) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
