Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Transcend |
| Varenummer | 2158023 |
| Model | CompactFlash-kort |
| Ean | 0760557810322 |
| Til producentens hjemmeside | dk.transcend-info.com/product/memory-car... |
| Produktbeskrivelse | Transcend - flashhukommelseskort - 8 GB - CompactFlash |
| Hastighed | 133x |
| Forsyningsspænding | 3.3 / 5 V |
| Lagerkapacitet | 8 GB |
| Produkttype | Flashhukommelseskort |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 33 |
| Bredde | 428 |
| Vægt | 11.4 |
| Dybde | 364 |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 1,000,000 time(r) |
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, RoHS |
| Udstyr inkluderet | Taske |
HUKOMMELSE
| Forsyningsspænding | 3.3 / 5 V |
| Egenskaber | Dual Channel Technology, ECC support, UDMA Mode |
| Hastighed | 133x |
| Model | CompactFlash-kort |
| Skrive Rate | Op til 21.5 MB/s |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
