
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Oversigt | Højre- og venstrehåndet |
| Enhedstype | Mus |
| Farve | Sort |
| Producent | Tracer |
| Varenummer | 2911319 |
| Model | TRAMYS46714 |
| Ean | 5907512865637 |
| Produktbeskrivelse | Tracer Joy II - mus - 2.4 GHz - sort |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs - 2.4 GHz |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Antal knapper | 3 |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 1200/1600/1800 dpi |
| Egenskaber | Scrollhjul, DPI-kontakt |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
INDGANGSUDSTYR
| Egenskaber | Scrollhjul, DPI-kontakt |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Grænseflade | 2.4 GHz |
| Antal knapper | 3 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 1200/1600/1800 dpi |
| Max. arbejdsafstand | Op til 10 m. |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

