Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Audioformater | PCM |
| Højde | 8.5 cm |
| Bredde | 7.1 cm |
| Lydsupport | Ja: indbygget mikrofon |
| Vægt | 113 g |
| Dybde | 3.25 cm |
| Connectivity teknologi | Med ledning |
| Enhedstype | Webcam |
| Producent | Tracer |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-kabel - 1.5 m |
KAMERA
| Type | Farve |
| Billedhastighed (maks.) | 30 frames pr. sekund |
| Max digital video opløsning | 1920 x 1080 |
| Video Modes | 720p, 1080p |
BILLEDSENSOR
| Type | 2 MP CMOS |
INTERFACE
| Computergrænseflade | USB 2.0 |
OBJEKTIVKONSTRUKTION
| Fokusindstilling | Manuel |
| Lodret synsfelt (grader) | 90 |
| Diagonalt synsfelt (grad) | 120 |
| Vandret synsfelt (grader) | 100 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


