Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Antal armstøtter | 2 |
| Styrehjul | Ja |
| Produkttype | Spillestol - armstøtter - vippe - drejeled |
| Funktioner | Klasse 2 gasløft, løftehøjdejustering til gas |
| Maks. belastningsvægt | 120 kg |
| Samling påkrævet | Ja |
| Samleværktøj påkrævet | Hexnøgle |
| Producent | Tracer |
RYGSTøTTE
| Vinkeljustering | Ja |
| Funktioner | 17° justerbar vinkel |
PLADS
| Justerbar højde | Ja: 10 cm |
| Højde | 48 cm - 58 cm |
| Bredde | 47 cm |
| Dybde | 47 cm |
BASE
| Design | 5-takket stjerne |
| Styrehjul | 5 |
ARMLæN
| Højdejusteringsinterval | 10 cm |
| Højde | 68 cm - 78 cm |
| Justerbare armlæn | Højde |
| Form | Ringformet |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

