Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| MAC adresse table størrelse | 8K indtastningshukommelse |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at |
| Pakningstype | Desktop |
| Routingprotokol | IGMP |
| Statusindikatorer | Strøm, link/aktivitet, PoE max, PoE-aktivitet |
| Egenskaber | Datatransport, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), IGMP snooping, gem og send, QoS, blæserløs, prioritetstilstand, isoleringstilstand, forlængelsestilstand, DSCP based QoS, Intelligent Power Management, MAC-adresse autolæring, MAC-adresse autoaldring, PoE Auto Recovery |
| Præstation | Pakkevideresendelseshastighed: 23.8 Mpps Omkoblingskapacitet: 32 Gbps |
| Enhedstype | Switch - 16 porte - ikke administreret |
| Undertype | Gigabit Ethernet |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Porte | 16 x 10/100/1000 (PoE+) |
| PoE-budget | 120 W |
| Producent | TP-Link |
EFFEKT
| Strømforsyning | DC 53.5 V - 2.43 A |
| Strømenhed | Ekstern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 25.4 |
| Bredde | 286 |
| Dybde | 111.7 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 16 x 10/100/1000 Base-T RJ-45 PoE+ - 30 W |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, FCC, RoHS, EIA/TIA-568 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




