Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter - ekstern |
| Producent | Toshiba |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 25 |
| Bredde | 46 |
| Vægt | 206 |
| Dybde | 94 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS |
| Medfølgende ledninger | Strømkabel ikke inkluderet |
| Egenskaber | Kabel administration |
STRøMENHED
| Nødvendig frekvens | 50 - 60 Hz |
| Max. elektrisk strøm | 2.37 A |
| Udgangspænding | 19 V |
| Strømkapacitet | 45 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

