Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | ThunderX3 |
FUNKTIONER
| Justerbar ryglæn | Ja |
| Højdejustering | 8 cm |
| Nakkestøtte | Ja |
| Justerbar nakkestøtte | Ja |
| Ryglæn materiale | Maske |
| Basismateriale | Stål |
| Sæde, type | Trådsæde |
| Armlæn justeringstype | 3D armlæn |
| Armlæn type | Hårdt armlæn |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Sædemekanisme | Synkron hældning |
| Sæde, farve | Sort |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Maksimal vægtkapacitet | 125 kg |
| Ramme, materiale | Nylon |
| Justerbart armlæn | Ja |
| Styrehjul | Ja |
| Farve på ryglæn | Sort |
| Ryglæn, type | Ryglæn i net |
| Sæde, materiale | Maske |
| Grundfarve | Sort |
| Ramme, farve | Sort |
| Gaslift klasse | 4 |
| Armlæn | Ja |
VæGT-&-STøRRELSER
| Sædehøjde (min.) | 46 cm |
| Ryglæn højde | 82 cm |
| Højde (min.) | 118 cm |
| Sædehøjde (maks.) | 54 cm |
| Højde (maks.) | 126 cm |
| Sæde bredde | 53 cm |
| Sædetykkelse | 16 cm |
| Vægt | 22, 1 kg |
| Ryglæn bredde | 51 cm |
| Sædedybde | 57 cm |
| Armlæn højde (maks.) | 68 cm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




