Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | ThunderX3 |
FUNKTIONER
| Armlæn type | Foret armlæn |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Sædemekanisme | Synkron hældning |
| Ramme, materiale | Stål |
| Antal hjul | 5 hjul |
| Grundfarve | Sort |
| Gaslift klasse | 4 |
| Armlæn | Ja |
| Maksimal bruger vægt | 150 kg |
| Nakke hvilepude | Ja |
| Belysning | Ingen |
| Armlæn justeringstype | 4D armlæn |
| Sæde, farve | Sort |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Justerbart armlæn | Ja |
| Farve på ryglæn | Sort |
| Styrehjul | Ja |
| Produkttype | Universal gamingstol |
| Ryglæn, type | Polstret ryglæn |
| Sæde, materiale | Skum |
| Hjuldiameter | 7, 5 cm |
| Gas løftehøjde (maks.) | 10 cm |
| Afdækningsmateriale | Imiteret læder |
| Ramme, farve | Sort |
| Justerbar ryglæn | Ja |
| Vibrerende funktion | Ingen |
| Mekanismetype | Sommerfuglemekanisme |
| Basismateriale | Aluminium |
| Ryglæn materiale | Skum |
| Sæde, type | Polstret sæde |
| Hjulmateriale | Polyurethan (PU) |
VæGT-&-STøRRELSER
| Ryglæn højde | 91 cm |
| Armlæn højde (min) | 66 cm |
| Bredde | 720 mm |
| Højde (maks.) | 144 cm |
| Armlænbredde | 72 cm |
| Sædehøjde (min.) | 46 cm |
| Højde (min.) | 134 cm |
| Sædehøjde (maks.) | 54 cm |
| Sæde bredde | 55 cm |
| Sædetykkelse | 12 cm |
| Vægt | 30, 5 kg |
| Dybde | 700 mm |
| Ryglæn bredde | 59 cm |
| Sædedybde | 55 cm |
| Armlæn højde (maks.) | 83 cm |
EMBALLERINGSDATA
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkedybde | 960 mm |
| Pakkehøjde | 420 mm |
| Pakkebredde | 740 mm |
| Pakkevægt | 36, 5 kg |
ERGONOMISK
| Nakkestøtte | Ja |
| Racerløbshjul/flystand inkluderet | Ingen |
LOGISTIK-DATA
| Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC) | 170 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 80 stk |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
