Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Materiale | Stål, leatherette |
| Styrehjul | Ja |
| Produkttype | Stol - ergonomisk - armstøtter - vippe - drejeled |
| Maks. belastningsvægt | 150 kg |
| Samling påkrævet | Ja |
| Tilt-lås | Ja |
| Producent | ThunderX3 |
| Nakkestøtte | Ja |
| Designet til | Gaming |
| Funktioner | Multivinkellås, klasse 4 gasløft, lagerlomme |
| Mekanisme | Synkro/multi-funktionel |
| Farve | Sort |
| Antal armstøtter | 2 |
| Tilt-stramningsjustering | Ja |
| Fodstøtte | Ja |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 1340 |
| Bredde | 480 |
| Dybde | 700 |
RYGSTøTTE
| Vinkeljustering | Ja |
| Lændesupport | Ja |
| Højde | 91 cm |
| Polstringsmateriale | Latexskum, støbt skum |
| Bredde | 59 cm |
| Materiale | Vævet stof, leatherette |
| Funktioner | CORE.RDY 360 tech, justerbar rygstøtte |
PLADS
| Justerbar højde | Ja |
| Vinkeljustering | Ja |
| Højde | 46 cm - 54 cm |
| Polstringsmateriale | Støbt skum, latexskum |
| Bredde | 55 cm |
| Materiale | Vævet stof, leatherette |
| Dybde | 48 cm - 55 cm |
| Justerbar dybde | Ja |
BASE
| Design | 5-takket stjerne |
| Bredde | 70 cm |
| Materiale | Aluminium, polyurethan |
| Styrehjul | 5 x 75 mm |
| Funktioner | Anti-ridsestyrehjul |
NAKKESTøTTE
| Justerbar nakkestøtte | Ja |
| Aftagelig nakkestøtte | Ja |
| Materiale | Memory foam |
ARMLæN
| Højde | 66 cm - 83 cm |
| Justerbare armlæn | Ja |
| Form | T-formet |
| Materiale | Pude |
| Polstrede armlæn | Ja |
| Funktioner | 4D-justerbar, låsbar |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.