
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Udstødningsblæser |
| Luftstrøm | 90 ku.m/t |
| Formfaktor | Vægmonteret, loftsmonteret, vindue monteret |
| Producent | THERMEX |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX4 |
KRAFT
| Spænding | 230 V |
| Strømforbrug | 18 W |
INFORMATION-OM-STøJNIVEAU
| Lydtryksniveau (SPL) | 37.5 dB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

