Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.7 cm |
| Bredde | 6.4 cm |
| Vægt | 97.9 g |
| Dybde | 12.8 cm |
| Enhedstype | Mus |
| Farve | Sort |
| Producent | Thermaltake |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 16000 dpi |
| Kabellængde | 1.8 m |
| Grænseflade | USB |
| Antal knapper | 8 |
| Hukommelse | 64 KB |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | Gyldent UBS stik, ambidekstralt design, RGB 16, 8 millioner flerfarvet belysning, 50 millioner klik, Pixart 3389 optisk sensor, 3 RGB-zoner |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | 50 G maksimum acceleration, 400 ips sporingshastighed, justerbar forespørgselshastighed: 125/250/500/1000/2000 hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
