Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Processors flydende kølesystem |
| Produktmateriale | Aluminium, gummi, kobber |
| Pakke Indhold | Skruesæt, 2 TOUGHFAN EX12 Pro-blæsere |
| Farve | Sort |
| Producent | Thermaltake |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 40,000 time(r) |
| Monteringspakke | Inkluderet |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Radiatormateriale | Aluminium |
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse |
| Radiatormål | 276 mm x 120 mm x 27 mm |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Rated Strøm | 0.17 A |
| Støjniveau | 22.6 dBA |
| Kompatibel med | LGA1156 Socket, Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, LGA1155 Socket, Socket AM3+, LGA2011 Socket, Socket FM1, Socket FM2, LGA1150 Socket, LGA2011-3 Socket, LGA1151 Socket, Socket AM4, LGA2066 Socket, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5 |
| Rated Voltage | 12 V |
| Antal blæsere | 2 |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Blæser med kugleleje | 2. generation hydraulisk leje |
| Strømforbrug | 2.04 W |
| Egenskaber | Puls-bredde modulation (PWM) support, 9 blæser-klingedesign, gummislanger (460 mm), uendelighedsspejl, pumpehættedesign, Flydende krystal polymerblæserklinger (LCP), magnetisk serieforbindbare blæsere, Thermaltake MagForce 2.0 |
| Materiale til varmeafleder | Kobber |
| Omdrejningshastighed | 500-2000 rpm |
| Luftstrøm | 70, 8 cfm |
| Lufttryk | 3.19 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


