Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Processors flydende kølesystem |
| Produktmateriale | Aluminium, gummi, kobber |
| Pakke Indhold | 3 x CT120 ARGB ventilator, 3 x forbindelsesklemme |
| Farve | Sne |
| Producent | Thermaltake |
DIVERSE
| Monteringspakke | Inkluderet |
| Egenskaber | TT RGB PLUS, Amazon Alexa Voice Assistant, TT NeonMaker, TT AI voice control |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Radiatormateriale | Aluminium |
| Stik | 3-pin ARGB-stikforbindelse, 4-pin PWM, Micro USB til 9-pin USB |
| Radiatormål | 396 mm x 120 mm x 27 mm |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Rated Strøm | 0.11 - 0.31 A |
| Støjniveau | 25.8 dBA |
| Kompatibel med | LGA1156 Socket, Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, LGA1155 Socket, Socket AM3+, LGA2011 Socket, Socket FM1, Socket FM2, LGA1150 Socket, LGA2011-3 Socket, LGA1151 Socket, Socket AM4, LGA2066 Socket, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5 |
| Rated Voltage | 12 V |
| Antal blæsere | 3 |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Strømforbrug | 5.16 W |
| Egenskaber | Puls-bredde modulation (PWM) support, serieforbindelsesdesign, 2, 1" LCD-display, ASUS Aura Sync kompatibel, MSI Mystic Light Sync kompatibel, ASRock Polychrome RGB kompatibel, Gigabyte RGB Fusion-kompatibel, gummislanger (460 mm), uendelighedsspejl, pumpehættedesign |
| Materiale til varmeafleder | Kobber |
| Omdrejningshastighed | 500-2000 rpm |
| Luftstrøm | 57.05 cfm |
| Lufttryk | 2.23 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

