Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 15.3 cm |
| Bredde | 12.7 cm |
| Produkttype | Processor-køler |
| Vægt | 700 g |
| Dybde | 7.53 cm |
| Producent | Thermaltake |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 40,000 time(r) |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Rated Voltage | 12 V |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Strømforbrug | 2.04 W |
| Egenskaber | Varmerør teknologi, stille PWM-blæser |
| Materiale til varmeafleder | Aluminium og kobber |
| Omdrejningshastighed | 400-1500 o/min |
| Luftstrøm | 74, 33 cfm |
| Lufttryk | 1.68 mm |
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Heatsink-dimensioner | 153 mm x 127 mm x 75.3 mm |
| Start Voltage | 9 V |
| Rated Strøm | 0.17 A |
| Støjniveau | 22.1 - 28.8 dBA |
| Kompatibel med | LGA775 Socket, LGA1156 Socket, Socket AM2, Socket AM2+, LGA1366 Socket, Socket AM3, LGA1155 Socket, Socket AM3+, Socket FM1, Socket FM2, LGA1150 Socket, LGA1151 Socket, Socket AM4 |
INTERFACE-LEVERET
| Med forbindelsesled | 4 pin PWM x 1 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

