Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Thermal Grizzly |
FUNKTIONER
| Type | Termisk pude |
| Tæthed | 3, 38 g/cm³ |
| Driftstemperatur (T-T) | -100 - 200 °C |
| Produktfarve | Lyserød |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 1 mm |
| Bredde | 100 mm |
| Dybde | 100 mm |
EMBALLERINGSDATA
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

