Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Produkttype | Notebook - Ja - flipdesign |
| Producent | Teqcycle |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner (B x D x H) | 32.3 cm x 21.8 cm x 1.55 cm |
| Vægt | 1360 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS |
| Kan dockes | Ja |
| Integrerede funktioner | 3-aksers gyrosensor, 3-aksers accelerometer |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Egenskaber | Adgangskode for administrator, adgangskode for harddisk, opstartsadgangskode, RapidCharge, MIL-STD-810G testet |
| Udstyr inkluderet | ThinkPad Pen Pro, USB-C strømadapter, ThinkPad Ethernet Extension Cable Gen 2 |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 1.571 W/kg (body) 1.571 W/kg (lem) |
| Materiale af etui | Aluminium, magnesiumlegering |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Pristype | Premium+ |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-minisikkerhedsåbning |
| Farve | Jerngrå |
HUKOMMELSE
| Hastighed | 2400 MHz |
| Teknologi | DDR4 SDRAM |
| RAM | 16 GB |
| Vurderet hastighed | 2400 MHz |
BATTERI
| Kapacitet | 51 Wh |
| Teknologi | 4-cellet Litiumion |
LAGRING
| Hovedlager | 256 GB SSD M.2 - NVM Express (NVMe) |
KOMMUNIKATIONER
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Trådløs controller | Intel Wireless-AC 9560 - M.2 Card |
| Netværksinterface | Gigabit Ethernet |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| TCO-certificeret | - |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
AUDIO-&-VIDEO
| Codec | Realtek ALC1012L |
| Overensstemmelsesstandarder | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics |
| Kameraegenskaber | ThinkShutter kamerafortrolighed |
| Lyd | Stereohøjttalere, firedobbelt array-mikrofon |
| Kamera | Ja - 720p |
TILSLUTNINGER-&-UDVIDELSE
| Interfacedetaljer | USB 3.1 Gen 1 USB 3.1 Gen 1 (Always On) 2 x USB-C 3.1 Gen 2 (supports Thunderbolt 3, DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) HDMI Lenovo Ethernet-forlængelsesstikforbindelse Kombostik til hovedtelefon/mikrofon LAN (på leveret kabel) Dock |
INPUT
| Type | Tastatur, digitizer, TrackPoint, pen, UltraNav |
| Egenskaber | Spildresistent, multi-touch touchpad |
| Tastatur layout | Nordisk |
AC-ADAPTER
| Input | (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 15 / 20 V |
BILLEDSKæRM
| Type | 14" - IPS |
| Fortrolighedsteknologi | ThinkPad Privacy Guard |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Farvespektrum | 72% |
| Egenskaber | Blank, anti-reflekterende, anti-plet |
| Berøringsskærm | Ja (10-punkts multi-touch) |
| Widescreen | Ja |
| Billedklarhed | 380 cd/m² |
| Billedformatforhold | 16:9 |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Antal kerner | Quad-Core |
| Funktioner | Integreret hukommelsescontroller |
| CPU | Intel Core i5 (8. Gen) 8365U / 1.6 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.1 GHz |
| Cache | 6 MB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
