Ikke på lager
2 dag(e)
2.739,00 kr.
INKL. FRAGTPRODUKT
2.700,00 kr.
FRAGT
39,00 kr.
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Operativsystem | Windows 11 Pro - Nordisk |
| Produkttype | Notebook |
| Producent | Teqcycle |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner (B x D x H) | 32.9 cm x 22.7 cm x 1.79 cm |
| Vægt | 1550 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS |
| Kan dockes | Ja |
| Sikkerhed | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Egenskaber | Adgangskode for administrator, adgangskode for harddisk, opstartsadgangskode, MIL-STD-810G testet |
| Udstyr inkluderet | Strømadapter |
| Materiale af etui | Glasfiber, polyphenylensulfid, polyamid |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Pristype | Premium - istandsat |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
| Lokalisering | Sprog: Nordisk |
HUKOMMELSE
| Hastighed | 2400 MHz |
| Model | SO DIMM 260-PIN |
| Teknologi | DDR4 SDRAM |
| Maks. understøttet RAM | 40 GB |
| RAM | 16 GB (medfulgt hukommelse er loddet) |
| Vurderet hastighed | 2400 MHz |
BATTERI
| Run-time | Op til 16.11 timer |
| Kapacitet | 50 Wh |
| Teknologi | Litiumion |
LAGRING
| Hovedlager | 256 GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
KOMMUNIKATIONER
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.1 |
| Trådløs controller | Intel Wireless-AC 9560 |
| Netværksinterface | Gigabit Ethernet |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| TCO-certificeret | - |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
| EPEAT kompatibel | EPEAT Gold |
AUDIO-&-VIDEO
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Overensstemmelsesstandarder | High Definition Audio, Dolby Audio Premium |
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics |
| Kameraegenskaber | ThinkShutter kamerafortrolighed |
| Lyd | Stereohøjttalere, dobbelt array-mikrofon |
| Kamera | Ja - 720p |
TILSLUTNINGER-&-UDVIDELSE
| Interfacedetaljer | USB 3.1 Gen 1 USB 3.1 Gen 1 (Always On) USB-C 3.1 Gen 1 (supports DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) USB-C 3.1 Gen 2 (supports Thunderbolt 3, DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) HDMI Dock Kombostik til hovedtelefon/mikrofon LAN (RJ-45) |
INPUT
| Type | Tastatur, TrackPoint, UltraNav |
| Egenskaber | Spildresistent, multi-touch touchpad, tasteløst touchpad |
| Tastatur layout | Nordisk |
AC-ADAPTER
| Output | 65 Watt |
BILLEDSKæRM
| Type | 14" - IPS |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Egenskaber | Blændfri |
| Widescreen | Ja |
| Billedklarhed | 250 cd/m² |
| Billedformatforhold | 16:9 |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Antal kerner | Quad-Core |
| CPU | Intel Core i5 (8. Gen) 8365U / 1.6 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.1 GHz |
| Cache | 6 MB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.