Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Produkttype | Notebook |
| Producent | Teqcycle |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Strømadapter |
| Pristype | Premium - istandsat |
HUKOMMELSE
| Hastighed | 2666 MHz |
| Model | SO DIMM 260-PIN |
| Teknologi | DDR4 SDRAM |
| RAM | 32 GB |
LAGRING
| Hovedlager | 512 GB SSD - NVM Express (NVMe) |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| TCO-certificeret | - |
AUDIO-&-VIDEO
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics |
INPUT
| Type | Tastatur, UltraNav, TrackPoint |
| Tastatur layout | Nordisk |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| CPU | Intel Core i7 (10. Gen) 10610U / 1.8 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.9 GHz |
| Cache | 8 MB |
| Antal kerner | Quad-Core |
| Funktioner | Intel Smart Cache, 8 Threads |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
