Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Operativsystem | Windows 11 Pro - Nordisk |
| Produkttype | Notebook |
| Producent | Teqcycle |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Strømadapter |
| Pristype | Premium - istandsat |
HUKOMMELSE
| Model | SO DIMM 260-PIN |
| Teknologi | DDR4 SDRAM |
| RAM | 16 GB |
LAGRING
| Hovedlager | 256 GB SSD M.2 |
KOMMUNIKATIONER
| Trådløs | Wi-Fi |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| TCO-certificeret | - |
AUDIO-&-VIDEO
| Videosystemegenskaber | Integreret grafik |
INPUT
| Type | Tastatur, touchpad |
| Tastatur layout | Nordisk |
BILLEDSKæRM
| Type | 14" |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Widescreen | Ja |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Antal kerner | Quad-Core |
| Funktioner | Intel Smart Cache, 8 Threads |
| CPU | Intel Core i5 (8. Gen) 8365U / 1.6 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.1 GHz |
| Cache | 6 MB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
