Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| MAC adresse table størrelse | 2K indtastningshukommelse |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3az |
| Pakningstype | Desktop |
| Undertype | Gigabit Ethernet |
| PoE-budget | 120 W |
| Jumborammesupport | 9216 byte |
| Kapacitet | Pakkebufferstørrelse: 128 KB |
| Statusindikatorer | Strøm, status |
| Egenskaber | Grov, aluminiumskabinet, auto-uplink (auto MDI/MDI-X) |
| Præstation | Ikke-blokerende båndbredde: 10 Gbps |
| Enhedstype | Switch - 5 porte - ikke administreret |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE |
| Porte | 5 x 10/100/1000 (1 PoE) |
| Producent | Teltonika |
EFFEKT
| Strømforbrug ved drift | 129 Watt |
| Nødvendig spænding | DC 7 - 58 V |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 44 |
| Bredde | 132 |
| Vægt | 340 |
| Dybde | 95 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 4 x 1000Base-T RJ-45 1 x 1000Base-T RJ-45 PoE |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, IP30 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




